Profesyonel Tasarımlar

Sunum & Infografik Tasarımlar

Sunum Tasarımı: Konuyu görsel bir şekilde ifade etmek demektir. İş dünyası için tasarlanan ifadeler, akılda kalmalı, güven ve ikna duygusu yaratmalıdır. Dolayısıyla sunum tasarımında önemli olan, müşterinin isteği ve araştırmaları sonucunda vereceği bilgileri doğru ve en anlaşılır şekilde ortaya koymaktır. Müşterinin fikirlerini en etkili şekilde sunmak için görsel açıdan zengin, kullanımı kolay, cepten, tabletten erişilebilir ve ölçeklenebilir, benzersiz bir sunum deneyimine hazır olun.

Infografik Tasarım: İstediğiniz herhangi bir konuda ( istatistik veri, karşılaştırma, anket sonucu, raporlama ) bilgilerinizi görsel ögelerle destekleyerek kısa sürede anlaşılmasını sağlayıp, okunurluğunu artırarak zevkli hale getiren profesyonel infografik tasarımları yapabiliriz. Sizin vereceğiniz bilgilerle en güzel şekilde görsellerle süsleyerek harika infografik tasarımlar yapabiliriz.

İşleyiş

Tasarımın Genel Özellikleri

FİYAT: 75 TL​

Bu tasarıma sahip olmak ister misiniz? Tasarımda yer alan metinler ve görseller üzerinde değişiklik yapılabilir. Daha detaylı bilgi için Whatsapp'tan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ
tasarım talebinde bulunun

Ne Tür Bir Tasarım İstersiniz?

Bizlere, yaptırmak istediğiniz tasarım hakkında detaylar verin ve bizlerde bu detaylardan yola çıkarak bir kaç öneride bulunmak için sizlerle hızlıca iletişime geçelim.

    Yorum Yap

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir